• KEMAP slide 1
  • KEMAP slide 2
  • KEMAP slide 3

KEMAP volba profesionálů

E-shop www.kemap.cz je zaměřen na produkty profesionálního pájení, nahřívání či svařování pomocí technického plynu KEMAP.


KEMAP je speciální směs plynu se základní složkou CHEMTANE2, která zaručuje vyšší produktivitu než je běžně dosažitelné pomocí acetylenu nebo propan butanu v pájení, svařování, nahřívání či řezání.


Kombinací teploty plamene, vynikající výhřevnosti s absolutní stabilitou, absencí toxických látek a téměř žádného efektu flashback (zpětné zahoření), dává provozovateli maximální úroveň zabezpečení. Ať již smísíte KEMAP s kyslíkem nebo se směsí vzduchu, vyšší výhřevnost umožňuje rychlejší přenos tepla do kovu při pracovní operaci. Speciální složení směsi poskytuje nejhladší povrch, bezstruskovost a minimální rozstřik jak při řezání tak při svařování kyslíkem.


Tepelné vlastnosti:

  • Teplota plamene v kombinaci kyslík - KEMAP je 3316°C
  • Teplota plamene v kombinaci vzduch - KEMAP je 2400°C
  • Bod mrazu při tlaku 1bar: -187°C

S více než 60 letým působením na trhu, prostřednictvím akvizice konkurentů a postupným rozvojem nových obchodních linií, je italská společnost Kemper Group v oblasti výroby a prodeje plynového nářadí či plynových kartuší jedničkou na Evropském a postupně i světovém trhu.

Naše společnost Da-So Group s.r.o. je již šestým rokem oficiálním importérem produktů Kemper Group do České republiky. Produkty tohoto výrobce jsou především kvalitní a za rozumnou cenu, díky této skutečnosti se nám úspěšně daří oslovit stále více zákazníků. Náš tým se snaží stále se zdokonalovat a nabídnout profesionální a kompletní servis každému zákazníkovi.

 

Veškerý obsah tohoto webu je chráněn autorským právem. Za kopírování jakékoliv části obsahu tohoto webu bez našeho souhlasu se vystavujete riziku porušení zákona č. 121/2000 Sb..

Aktualizováno 31. 10. 2016, 09:40